Ta strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityk± cookies. Korzystaj±c ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przegl±darki. [X]




REPERTUAR GODZINOWY

17.10. WTOREK

11:50  Photon (107') - Polska (SALA KLUBOWA)
12:00  50 wiosen Aurory (89') - Francja (SALA ARTE)
12:45  Pierwszy ¶nieg (125') - Szwecja/USA/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
12:50  Dwie korony (82') - Polska (SALA STUDYJNA)
13:30  Fantastyczna kobieta (104') - Hiszpania/Niemcy/USA/Chile (SALA ARTE)
13:45  Nasz najlepszy rok (113') - Francja (SALA KLUBOWA)
14:30  Twój Vincent (95') - Polska/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
14:50  Zgoda (87') - Polska (SALA KAMERALNA)
15:20  Jestem Rosa (102') - Brazylia (SALA ARTE)
15:45  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
16:30  The Square (142') - Dania/Francja/Niemcy/Szwecja (SALA KAMERALNA)
17:00  Dwie korony (82') - Polska (SALA STUDYJNA)
17:20  Fantastyczna kobieta (104') - Hiszpania/Niemcy/USA/Chile (SALA ARTE)
17:30  Villads (76') - Dania (SALA KLUBOWA)
18:45  Twój Vincent (95') - Polska/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
19:00  Pierwszy ¶nieg (125') - Szwecja/USA/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
19:00  Nasz najlepszy rok (113') - Francja (SALA KLUBOWA)
19:10  Photon (107') - Polska (SALA ARTE)
20:45  Pierwszy ¶nieg (125') - Szwecja/USA/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
21:00  Jestem Rosa (102') - Brazylia (SALA KLUBOWA)
21:00  Maudie (115') - Irlandia/Kanada (SALA ARTE)
21:10  Botoks (135') - Polska (SALA KAMERALNA)

18.10. ¦RODA

11:40  Dwie korony (82') - Polska (SALA STUDYJNA)
11:40  Photon (107') - Polska (SALA KLUBOWA)
12:00  Botoks (135') - Polska (SALA KAMERALNA)
12:00  50 wiosen Aurory (89') - Francja (SALA ARTE)
13:20  Pierwszy ¶nieg (125') - Szwecja/USA/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
13:30  Nasz najlepszy rok (113') - Francja (SALA KLUBOWA)
13:40  Fantastyczna kobieta (104') - Hiszpania/Niemcy/USA/Chile (SALA ARTE)
14:30  The Square (142') - Dania/Francja/Niemcy/Szwecja (SALA KAMERALNA)
15:30  Twój Vincent (95') - Polska/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
15:30  Maudie (115') - Irlandia/Kanada (SALA KLUBOWA)
15:30  Jestem Rosa (102') - Brazylia (SALA ARTE)
17:00  Zgoda (87') - Polska (SALA KAMERALNA)
17:15  Dwie korony (82') - Polska (SALA STUDYJNA)
17:30  Villads (76') - Dania (SALA KLUBOWA)
17:30  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA ARTE)
18:45  Pierwszy ¶nieg (125') - Szwecja/USA/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
19:00  Twój Vincent (95') - Polska/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
19:00  Nasz najlepszy rok (113') - Francja (SALA KLUBOWA)
19:10  Photon (107') - Polska (SALA ARTE)
20:50  Pierwszy ¶nieg (125') - Szwecja/USA/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
21:00  Botoks (135') - Polska (SALA KAMERALNA)
21:00  Jestem Rosa (102') - Brazylia (SALA KLUBOWA)
21:00  Fantastyczna kobieta (104') - Hiszpania/Niemcy/USA/Chile (SALA ARTE)

19.10. CZWARTEK

12:00  Fantastyczna kobieta (104') - Hiszpania/Niemcy/USA/Chile (SALA ARTE)
12:00  Maudie (115') - Irlandia/Kanada (SALA KLUBOWA)
12:15  Zgoda (87') - Polska (SALA KAMERALNA)
13:50  Pierwszy ¶nieg (125') - Szwecja/USA/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
13:50  50 wiosen Aurory (89') - Francja (SALA ARTE)
14:00  Nasz najlepszy rok (113') - Francja (SALA KLUBOWA)
14:45  Twój Vincent (95') - Polska/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
15:30  Jestem Rosa (102') - Brazylia (SALA ARTE)
16:00  Zgoda (87') - Polska (SALA KAMERALNA)
16:00  Villads (76') - Dania (SALA KLUBOWA)
16:45  Dwie korony (82') - Polska (SALA STUDYJNA)
17:20  Maudie (115') - Irlandia/Kanada (SALA KLUBOWA)
17:30  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA ARTE)
17:45  The Square (142') - Dania/Francja/Niemcy/Szwecja (SALA KAMERALNA)
18:30  Pierwszy ¶nieg (125') - Szwecja/USA/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
19:15  Fantastyczna kobieta (104') - Hiszpania/Niemcy/USA/Chile (SALA ARTE)
19:20  Nasz najlepszy rok (113') - Francja (SALA KLUBOWA)
20:15  Twój Vincent (95') - Polska/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
20:45  Pierwszy ¶nieg (125') - Szwecja/USA/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
21:10  Nasz najlepszy rok (113') - Francja (SALA ARTE)
21:20  Photon (107') - Polska (SALA KLUBOWA)
22:00  Botoks (135') - Polska (SALA KAMERALNA)

20.10. PIˇTEK

10:40  Biegacze (72') - Polska (SALA KLUBOWA)
11:15  Nasz najlepszy rok (113') - Francja (SALA ARTE)
11:30  Twój Vincent (95') - Polska/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
12:00  Photon (107') - Polska (SALA KLUBOWA)
12:10  Dwie korony (82') - Polska (SALA KAMERALNA)
13:15  Człowiek z magicznym pudełkiem (0') - Polska (SALA STUDYJNA)
13:15  Maudie (115') - Irlandia/Kanada (SALA ARTE)
13:45  Ach ¶pij kochanie (100') - Polska (SALA KAMERALNA)
13:50  Ana, mon amour (125') - Francja/Niemcy/Rumunia (SALA KLUBOWA)
15:15  Twój Vincent (95') - Polska/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
15:15  Fantastyczna kobieta (104') - Hiszpania/Niemcy/USA/Chile (SALA ARTE)
15:30  Pierwszy ¶nieg (125') - Szwecja/USA/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
16:00  Biegacze (72') - Polska (SALA KLUBOWA)
17:00  Ach ¶pij kochanie (100') - Polska (SALA STUDYJNA)
17:10  Maudie (115') - Irlandia/Kanada (SALA ARTE)
17:15  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
17:40  Pierwszy ¶nieg (125') - Szwecja/USA/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
19:00  Beksińscy. Album wideofoniczny (80') - Polska (SALA STUDYJNA)
19:00  Ana, mon amour (125') - Francja/Niemcy/Rumunia (SALA KLUBOWA)
19:10  Nasz najlepszy rok (113') - Francja (SALA ARTE)
19:45  Ach ¶pij kochanie (100') - Polska (SALA KAMERALNA)
21:10  Frantz (113') - Francja/Niemcy (SALA ARTE)
21:15  Ostatnia rodzina (124') - Polska (SALA STUDYJNA)
21:30  Człowiek z magicznym pudełkiem (0') - Polska (SALA KAMERALNA)

21.10. SOBOTA

10:20  Człowiek z magicznym pudełkiem (0') - Polska (SALA KAMERALNA)
10:45  Dwie korony (82') - Polska (SALA KAMERALNA)
11:30  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA ARTE)
11:30  Maudie (115') - Irlandia/Kanada (AUDIOWIZUALNA)
11:45  Twój Vincent (95') - Polska/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
11:50  Photon (107') - Polska (SALA KLUBOWA)
13:20  Biegacze (72') - Polska (SALA ARTE)
13:40  Ach ¶pij kochanie (100') - Polska (SALA STUDYJNA)
13:45  Ana, mon amour (125') - Francja/Niemcy/Rumunia (SALA KLUBOWA)
14:00  Frantz (113') - Francja/Niemcy (AUDIOWIZUALNA)
14:20  Pierwszy ¶nieg (125') - Szwecja/USA/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
14:50  Nasz najlepszy rok (113') - Francja (SALA ARTE)
15:30  Dwie korony (82') - Polska (SALA STUDYJNA)
16:00  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
16:15  Maudie (115') - Irlandia/Kanada (AUDIOWIZUALNA)
16:30  The Square (142') - Dania/Francja/Niemcy/Szwecja (SALA KAMERALNA)
16:50  Fantastyczna kobieta (104') - Hiszpania/Niemcy/USA/Chile (SALA ARTE)
17:15  Twój Vincent (95') - Polska/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
17:40  Biegacze (72') - Polska (SALA KLUBOWA)
18:30  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (AUDIOWIZUALNA)
18:45  Nasz najlepszy rok (113') - Francja (SALA ARTE)
19:00  Ach ¶pij kochanie (100') - Polska (SALA STUDYJNA)
19:00  Photon (107') - Polska (SALA KLUBOWA)
19:10  Pierwszy ¶nieg (125') - Szwecja/USA/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
20:30  Frantz (113') - Francja/Niemcy (AUDIOWIZUALNA)
20:45  Maudie (115') - Irlandia/Kanada (SALA ARTE)
20:50  Człowiek z magicznym pudełkiem (0') - Polska (SALA STUDYJNA)
21:00  Ana, mon amour (125') - Francja/Niemcy/Rumunia (SALA KLUBOWA)
21:20  Ach ¶pij kochanie (100') - Polska (SALA KAMERALNA)

22.10. NIEDZIELA

10:50  Twój Vincent (95') - Polska/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
11:00  The Square (142') - Dania/Francja/Niemcy/Szwecja (SALA STUDYJNA)
11:30  Nasz najlepszy rok (113') - Francja (SALA ARTE)
11:30  Maudie (115') - Irlandia/Kanada (AUDIOWIZUALNA)
11:50  Photon (107') - Polska (SALA KLUBOWA)
12:45  Dwie korony (82') - Polska (SALA KAMERALNA)
13:30  Biegacze (72') - Polska (SALA ARTE)
13:40  Ach ¶pij kochanie (100') - Polska (SALA STUDYJNA)
13:45  Ana, mon amour (125') - Francja/Niemcy/Rumunia (SALA KLUBOWA)
14:00  Frantz (113') - Francja/Niemcy (AUDIOWIZUALNA)
14:30  Człowiek z magicznym pudełkiem (0') - Polska (SALA KAMERALNA)
15:00  Fantastyczna kobieta (104') - Hiszpania/Niemcy/USA/Chile (SALA ARTE)
15:30  Dwie korony (82') - Polska (SALA STUDYJNA)
16:00  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
16:15  Maudie (115') - Irlandia/Kanada (AUDIOWIZUALNA)
16:30  Pierwszy ¶nieg (125') - Szwecja/USA/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
17:00  Photon (107') - Polska (SALA ARTE)
17:15  Twój Vincent (95') - Polska/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
17:40  Biegacze (72') - Polska (SALA KLUBOWA)
18:30  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (AUDIOWIZUALNA)
18:45  Pierwszy ¶nieg (125') - Szwecja/USA/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
18:50  Nasz najlepszy rok (113') - Francja (SALA ARTE)
19:00  Ach ¶pij kochanie (100') - Polska (SALA STUDYJNA)
19:00  Ana, mon amour (125') - Francja/Niemcy/Rumunia (SALA KLUBOWA)
20:50  Człowiek z magicznym pudełkiem (0') - Polska (SALA STUDYJNA)
20:50  Maudie (115') - Irlandia/Kanada (SALA ARTE)
21:00  Ach ¶pij kochanie (100') - Polska (SALA KAMERALNA)
21:10  Photon (107') - Polska (SALA KLUBOWA)

23.10. PONIEDZIAŁEK

11:40  Twój Vincent (95') - Polska/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
11:40  Nasz najlepszy rok (113') - Francja (SALA ARTE)
12:00  Photon (107') - Polska (SALA KLUBOWA)
12:15  Dwie korony (82') - Polska (SALA KAMERALNA)
13:20  Ach ¶pij kochanie (100') - Polska (SALA STUDYJNA)
13:40  Maudie (115') - Irlandia/Kanada (SALA ARTE)
14:00  Człowiek z magicznym pudełkiem (0') - Polska (SALA KAMERALNA)
14:00  Biegacze (72') - Polska (SALA KLUBOWA)
15:15  Pierwszy ¶nieg (125') - Szwecja/USA/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
15:20  Ana, mon amour (125') - Francja/Niemcy/Rumunia (SALA KLUBOWA)
15:40  Nasz najlepszy rok (113') - Francja (SALA ARTE)
16:00  The Square (142') - Dania/Francja/Niemcy/Szwecja (SALA KAMERALNA)
17:30  Twój Vincent (95') - Polska/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
17:30  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
17:40  Biegacze (72') - Polska (SALA ARTE)
18:30  Pierwszy ¶nieg (125') - Szwecja/USA/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
19:00  Maudie (115') - Irlandia/Kanada (SALA ARTE)
19:10  Photon (107') - Polska (SALA KLUBOWA)
19:15  Ach ¶pij kochanie (100') - Polska (SALA STUDYJNA)
20:45  Człowiek z magicznym pudełkiem (0') - Polska (SALA KAMERALNA)
21:00  Ana, mon amour (125') - Francja/Niemcy/Rumunia (SALA KLUBOWA)
21:00  Fantastyczna kobieta (104') - Hiszpania/Niemcy/USA/Chile (SALA ARTE)
21:15  Ach ¶pij kochanie (100') - Polska (SALA STUDYJNA)

24.10. WTOREK

11:30  Twój Vincent (95') - Polska/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
11:45  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA ARTE)
12:00  Photon (107') - Polska (SALA KLUBOWA)
12:10  Ach ¶pij kochanie (100') - Polska (SALA STUDYJNA)
13:15  Człowiek z magicznym pudełkiem (0') - Polska (SALA KAMERALNA)
13:30  Nasz najlepszy rok (113') - Francja (SALA ARTE)
13:50  Ana, mon amour (125') - Francja/Niemcy/Rumunia (SALA KLUBOWA)
14:00  Twój Vincent (95') - Polska/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
15:15  Dwie korony (82') - Polska (SALA KAMERALNA)
15:30  Maudie (115') - Irlandia/Kanada (SALA ARTE)
15:50  Pierwszy ¶nieg (125') - Szwecja/USA/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
16:00  Biegacze (72') - Polska (SALA KLUBOWA)
17:00  Człowiek z magicznym pudełkiem (0') - Polska (SALA KAMERALNA)
17:20  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
17:30  Nasz najlepszy rok (113') - Francja (SALA ARTE)
18:00  Ach ¶pij kochanie (100') - Polska (SALA STUDYJNA)
19:00  Pierwszy ¶nieg (125') - Szwecja/USA/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
19:00  Ana, mon amour (125') - Francja/Niemcy/Rumunia (SALA KLUBOWA)
19:30  Biegacze (72') - Polska (SALA ARTE)
20:00  A Ghost Story (87') - USA (SALA STUDYJNA)
21:00  Fantastyczna kobieta (104') - Hiszpania/Niemcy/USA/Chile (SALA ARTE)
21:10  Ach ¶pij kochanie (100') - Polska (SALA KAMERALNA)
21:10  Photon (107') - Polska (SALA KLUBOWA)

25.10. ¦RODA

11:30  Nasz najlepszy rok (113') - Francja (SALA ARTE)
11:45  Twój Vincent (95') - Polska/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
12:00  Photon (107') - Polska (SALA KLUBOWA)
12:15  Dwie korony (82') - Polska (SALA KAMERALNA)
13:30  Ach ¶pij kochanie (100') - Polska (SALA STUDYJNA)
13:30  Maudie (115') - Irlandia/Kanada (SALA ARTE)
13:50  Ana, mon amour (125') - Francja/Niemcy/Rumunia (SALA KLUBOWA)
14:00  Człowiek z magicznym pudełkiem (0') - Polska (SALA KAMERALNA)
15:20  Pierwszy ¶nieg (125') - Szwecja/USA/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
15:30  Fantastyczna kobieta (104') - Hiszpania/Niemcy/USA/Chile (SALA ARTE)
16:00  The Square (142') - Dania/Francja/Niemcy/Szwecja (SALA KAMERALNA)
16:00  Biegacze (72') - Polska (SALA KLUBOWA)
17:20  Maudie (115') - Irlandia/Kanada (SALA ARTE)
17:30  Twój Vincent (95') - Polska/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
17:30  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
18:30  Pierwszy ¶nieg (125') - Szwecja/USA/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
19:10  Photon (107') - Polska (SALA KLUBOWA)
19:15  Ach ¶pij kochanie (100') - Polska (SALA STUDYJNA)
19:20  Nasz najlepszy rok (113') - Francja (SALA ARTE)
20:45  Człowiek z magicznym pudełkiem (0') - Polska (SALA KAMERALNA)
21:00  Ach ¶pij kochanie (100') - Polska (SALA STUDYJNA)
21:00  Ana, mon amour (125') - Francja/Niemcy/Rumunia (SALA KLUBOWA)
21:20  Biegacze (72') - Polska (SALA ARTE)

26.10. CZWARTEK

12:00  Photon (107') - Polska (SALA KLUBOWA)
12:15  Twój Vincent (95') - Polska/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
12:30  Ach ¶pij kochanie (100') - Polska (SALA STUDYJNA)
13:30  Maudie (115') - Irlandia/Kanada (SALA ARTE)
13:50  Ana, mon amour (125') - Francja/Niemcy/Rumunia (SALA KLUBOWA)
14:00  Człowiek z magicznym pudełkiem (0') - Polska (SALA KAMERALNA)
14:20  Pierwszy ¶nieg (125') - Szwecja/USA/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
15:30  Nasz najlepszy rok (113') - Francja (SALA ARTE)
16:00  Biegacze (72') - Polska (SALA KLUBOWA)
16:00  Dwie korony (82') - Polska (SALA KAMERALNA)
16:30  Twój Vincent (95') - Polska/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
17:20  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
17:30  Maudie (115') - Irlandia/Kanada (SALA ARTE)
17:40  Ach ¶pij kochanie (100') - Polska (SALA KAMERALNA)
18:20  Pierwszy ¶nieg (125') - Szwecja/USA/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
19:00  Ana, mon amour (125') - Francja/Niemcy/Rumunia (SALA KLUBOWA)
19:30  Biegacze (72') - Polska (SALA ARTE)
19:30  Człowiek z magicznym pudełkiem (0') - Polska (SALA KAMERALNA)
20:30  Ach ¶pij kochanie (100') - Polska (SALA STUDYJNA)
21:00  Fantastyczna kobieta (104') - Hiszpania/Niemcy/USA/Chile (SALA ARTE)
21:10  Photon (107') - Polska (SALA KLUBOWA)
21:30  The Square (142') - Dania/Francja/Niemcy/Szwecja (SALA KAMERALNA)

27.10. PIˇTEK

18:00  W obronie jedzenia (117') - Francja/USA/Tanzania (SALA STUDYJNA)

28.10. SOBOTA

21:30  Pasujemy do siebie, kochanie (98') - Czechosłowacja (KołoWrotki, Piotrkowska 217)

11.11. SOBOTA

21:30  Dyskotekowa opowie¶ć (82') - Czechosłowacja (KołoWrotki, Piotrkowska 217)

Now showing

Rezerwacja online

17.10 - Tuesday
18.10 - Wednesday
19.10 - Thursday
20.10 - Friday
21.10 - Saturday
22.10 - Sunday
23.10 - Monday
24.10 - Tuesday
25.10 - Wednesday
26.10 - Thursday
27.10 - Friday
Repertuar godzinowy

Filmy w repertuarze



Kinekspert

www.architektum.pl

ADS







Purpose



www.zak.lodz.pl






Copyright 2000 © Kino Charlie - Wszelkie prawa zastrzeżone - Projekt i wykonanie CharlieWebmedia