Ta strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]




REPERTUAR GODZINOWY

22.04. NIEDZIELA

12:00  Twarz (91') - Polska (SALA KAMERALNA)
12:10  Tam, gdzie mieszka Bóg (0') - Argentyna (SALA STUDYJNA)
12:20  Lato 1993 (97') - Hiszpania (SALA ARTE)
13:40  Dziennik maszynisty (89') - Chorwacja/Serbia (SALA KLUBOWA)
13:50  Pół na pół (104') - Francja (SALA KAMERALNA)
14:10  Twarz (91') - Polska (SALA STUDYJNA)
14:10  Żona czy mąż? (100') - Włochy (SALA ARTE)
15:20  Niemiłość (127') - Belgia/Francja/Niemcy/Rosja (SALA KLUBOWA)
15:45  Lato 1993 (97') - Hiszpania (SALA KAMERALNA)
15:50  Nigdy cię tu nie było (85') - Francja/USA/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
16:10  Lato 1993 (97') - Hiszpania (SALA ARTE)
17:35  Twarz (91') - Polska (SALA KAMERALNA)
17:40  Wyspa psów (101') - Niemcy/USA (SALA STUDYJNA)
17:40  Wieża. Jasny dzień (96') - Polska (SALA KLUBOWA)
18:00  Nie jestem czarownicą (93') - Francja/Wielka Brytania (SALA ARTE)
19:15  Wyspa psów (101') - Niemcy/USA (SALA KAMERALNA)
19:35  Twarz (91') - Polska (SALA STUDYJNA)
19:40  Pół na pół (104') - Francja (SALA KLUBOWA)
19:45  Dziennik maszynisty (89') - Chorwacja/Serbia (SALA ARTE)
21:15  Dziewczyna we mgle (128') - Francja/Włochy/Niemcy (SALA KAMERALNA)
21:20  Twarz (91') - Polska (SALA STUDYJNA)
21:25  Żona czy mąż? (100') - Włochy (SALA ARTE)
21:35  Lato 1993 (97') - Hiszpania (SALA KLUBOWA)

23.04. PONIEDZIAŁEK

12:15  Tam, gdzie mieszka Bóg (0') - Argentyna (SALA STUDYJNA)
12:20  Lato 1993 (97') - Hiszpania (SALA ARTE)
13:40  Dziennik maszynisty (89') - Chorwacja/Serbia (SALA KLUBOWA)
14:00  Pół na pół (104') - Francja (SALA KAMERALNA)
14:10  Twarz (91') - Polska (SALA STUDYJNA)
14:10  Żona czy mąż? (100') - Włochy (SALA ARTE)
15:20  Niemiłość (127') - Belgia/Francja/Niemcy/Rosja (SALA KLUBOWA)
15:50  Nigdy cię tu nie było (85') - Francja/USA/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
16:00  Tam, gdzie mieszka Bóg (0') - Argentyna (SALA KAMERALNA)
16:10  Lato 1993 (97') - Hiszpania (SALA ARTE)
17:40  Wyspa psów (101') - Niemcy/USA (SALA STUDYJNA)
17:45  Twarz (91') - Polska (SALA KAMERALNA)
17:45  Lato 1993 (97') - Hiszpania (SALA KLUBOWA)
18:00  Nie jestem czarownicą (93') - Francja/Wielka Brytania (SALA ARTE)
19:30  Wyspa psów (101') - Niemcy/USA (SALA KAMERALNA)
19:35  Twarz (91') - Polska (SALA STUDYJNA)
19:40  Pół na pół (104') - Francja (SALA KLUBOWA)
19:45  Dziennik maszynisty (89') - Chorwacja/Serbia (SALA ARTE)
21:20  Dziewczyna we mgle (128') - Francja/Włochy/Niemcy (SALA STUDYJNA)
21:25  Żona czy mąż? (100') - Włochy (SALA ARTE)
21:30  Nigdy cię tu nie było (85') - Francja/USA/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
21:35  Wieża. Jasny dzień (96') - Polska (SALA KLUBOWA)

24.04. WTOREK

12:00  Twarz (91') - Polska (SALA STUDYJNA)
12:00  Nigdy cię tu nie było (85') - Francja/USA/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
12:20  Lato 1993 (97') - Hiszpania (SALA ARTE)
13:40  Dziennik maszynisty (89') - Chorwacja/Serbia (SALA KLUBOWA)
13:45  Twarz (91') - Polska (SALA STUDYJNA)
13:45  Pół na pół (104') - Francja (SALA KAMERALNA)
14:10  Żona czy mąż? (100') - Włochy (SALA ARTE)
15:20  Dziewczyna we mgle (128') - Francja/Włochy/Niemcy (SALA STUDYJNA)
15:20  Niemiłość (127') - Belgia/Francja/Niemcy/Rosja (SALA KLUBOWA)
15:45  Tam, gdzie mieszka Bóg (0') - Argentyna (SALA KAMERALNA)
16:10  Lato 1993 (97') - Hiszpania (SALA ARTE)
17:30  NAJLEPSZE POLSKIE 30’ ZESTAW II (106') - Polska (SALA KAMERALNA)
17:40  Wyspa psów (101') - Niemcy/USA (SALA STUDYJNA)
17:45  Lato 1993 (97') - Hiszpania (SALA KLUBOWA)
18:00  Nie jestem czarownicą (93') - Francja/Wielka Brytania (SALA ARTE)
19:30  Wyspa psów (101') - Niemcy/USA (SALA KAMERALNA)
19:35  Twarz (91') - Polska (SALA STUDYJNA)
19:40  Pół na pół (104') - Francja (SALA KLUBOWA)
19:45  Dziennik maszynisty (89') - Chorwacja/Serbia (SALA ARTE)
21:20  Twarz (91') - Polska (SALA STUDYJNA)
21:25  Pół na pół (104') - Francja (SALA ARTE)
21:30  Nigdy cię tu nie było (85') - Francja/USA/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
21:35  Wieża. Jasny dzień (96') - Polska (SALA KLUBOWA)

25.04. ŚRODA

12:15  Twarz (91') - Polska (SALA KAMERALNA)
12:20  Lato 1993 (97') - Hiszpania (SALA ARTE)
13:00  Wyspa psów (101') - Niemcy/USA (SALA STUDYJNA)
13:40  Dziennik maszynisty (89') - Chorwacja/Serbia (SALA KLUBOWA)
14:00  Pół na pół (104') - Francja (SALA KAMERALNA)
14:10  Żona czy mąż? (100') - Włochy (SALA ARTE)
14:50  Twarz (91') - Polska (SALA STUDYJNA)
15:20  Niemiłość (127') - Belgia/Francja/Niemcy/Rosja (SALA KLUBOWA)
16:00  Tam, gdzie mieszka Bóg (0') - Argentyna (SALA KAMERALNA)
16:10  Lato 1993 (97') - Hiszpania (SALA ARTE)
16:40  Dziewczyna we mgle (128') - Francja/Włochy/Niemcy (SALA STUDYJNA)
17:40  Wieża. Jasny dzień (96') - Polska (SALA KLUBOWA)
17:45  Twarz (91') - Polska (SALA KAMERALNA)
18:00  Nie jestem czarownicą (93') - Francja/Wielka Brytania (SALA ARTE)
19:00  120 uderzeń serca (135') - Francja (SALA STUDYJNA)
19:30  Wyspa psów (101') - Niemcy/USA (SALA KAMERALNA)
19:40  Żona czy mąż? (100') - Włochy (SALA KLUBOWA)
19:45  Dziennik maszynisty (89') - Chorwacja/Serbia (SALA ARTE)
21:25  Pół na pół (104') - Francja (SALA ARTE)
21:30  Wyspa psów (101') - Niemcy/USA (SALA STUDYJNA)
21:30  Nigdy cię tu nie było (85') - Francja/USA/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
21:35  Lato 1993 (97') - Hiszpania (SALA KLUBOWA)

26.04. CZWARTEK

12:00  Twarz (91') - Polska (SALA KAMERALNA)
12:20  Tam, gdzie mieszka Bóg (0') - Argentyna (SALA STUDYJNA)
12:20  Lato 1993 (97') - Hiszpania (SALA ARTE)
13:40  Dziennik maszynisty (89') - Chorwacja/Serbia (SALA KLUBOWA)
13:45  Pół na pół (104') - Francja (SALA KAMERALNA)
14:10  Twarz (91') - Polska (SALA STUDYJNA)
14:10  Żona czy mąż? (100') - Włochy (SALA ARTE)
15:20  Niemiłość (127') - Belgia/Francja/Niemcy/Rosja (SALA KLUBOWA)
15:45  Tam, gdzie mieszka Bóg (0') - Argentyna (SALA KAMERALNA)
16:00  Wyspa psów (101') - Niemcy/USA (SALA STUDYJNA)
16:10  Lato 1993 (97') - Hiszpania (SALA ARTE)
17:30  NAJLEPSZE POLSKIE 30’ ZESTAW II (106') - Polska (SALA KAMERALNA)
17:45  Lato 1993 (97') - Hiszpania (SALA KLUBOWA)
18:00  Twarz (91') - Polska (SALA STUDYJNA)
18:00  Nie jestem czarownicą (93') - Francja/Wielka Brytania (SALA ARTE)
19:30  Wyspa psów (101') - Niemcy/USA (SALA KAMERALNA)
19:40  Pół na pół (104') - Francja (SALA KLUBOWA)
19:45  Twarz (91') - Polska (SALA STUDYJNA)
19:45  Dziennik maszynisty (89') - Chorwacja/Serbia (SALA ARTE)
21:25  Pół na pół (104') - Francja (SALA ARTE)
21:30  Dziewczyna we mgle (128') - Francja/Włochy/Niemcy (SALA STUDYJNA)
21:30  Nigdy cię tu nie było (85') - Francja/USA/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
21:35  Wieża. Jasny dzień (96') - Polska (SALA KLUBOWA)

07.05. PONIEDZIAŁEK

19:00  120 uderzeń serca (135') - Francja (SALA STUDYJNA)

08.05. WTOREK

18:00  Paryż i dziewczyna (97') - Francja/Belgia (SALA STUDYJNA)

09.05. ŚRODA

18:00  Cierpliwi pacjenci (110') - Francja (SALA STUDYJNA)

10.05. CZWARTEK

19:00  Sierota (111') - Francja (SALA STUDYJNA)

11.05. PIĄTEK

19:00  Barbara (98') - Francja (SALA KAMERALNA)

12.05. SOBOTA

18:00  Isabelle i mężczyźni (94') - Francja/Belgia (SALA STUDYJNA)
19:45  Jeannette. Dzieciństwo Joanny d’Arc (155') - Francja (SALA KAMERALNA)

13.05. NIEDZIELA

18:00  Momo (85') - Francja (SALA STUDYJNA)

18.05. PIĄTEK

18:00  Książę i dybuk (82') - Niemcy/Polska (SALA KLUBOWA)
19:30  Call Me Tony (63') - Polska (SALA KLUBOWA)

19.05. SOBOTA

18:00  Turyści (72') - Polska (SALA KLUBOWA)

20.05. NIEDZIELA

17:30  Szukając Jezusa (73') - Polska (SALA KLUBOWA)

25.05. PIĄTEK

17:00  Utoya, 22 lipca (98') - Norwegia (SALA KLUBOWA)
18:45  Neapol spowity tajemnicą (1113') - Włochy (SALA KLUBOWA)

26.05. SOBOTA

17:00  Fokstrot (108') - Francja/Niemcy/Izrael (SALA KAMERALNA)

27.05. NIEDZIELA

17:00  Do zobaczenia w zaświatach (117') - Francja (SALA KAMERALNA)
19:15  Obietnica poranka (131') - Francja (SALA KAMERALNA)

Now showing

Rezerwacja online

22.04 - Sunday
23.04 - Monday
24.04 - Tuesday
25.04 - Wednesday
26.04 - Thursday
07.05 - Monday
08.05 - Tuesday
09.05 - Wednesday
10.05 - Thursday
11.05 - Friday
12.05 - Saturday
13.05 - Sunday
18.05 - Friday
19.05 - Saturday
20.05 - Sunday
25.05 - Friday
26.05 - Saturday
27.05 - Sunday
Repertuar godzinowy

Filmy w repertuarze



Kinekspert

www.architektum.pl

ADS







Purpose



www.zak.lodz.pl






Copyright 2000 © Kino Charlie - Wszelkie prawa zastrzeżone - Projekt i wykonanie CharlieWebmedia